Katalog

National - tarcze hamulcowe

Jednak NATIONAL to nie tylko sprzęgła. Jako członek międzynarodowej grupy MJ ALLEN skupiającej największych producentów i przetwórców stali z branży motoryzacyjnej, narzędziowej oraz maszynowej, dostarcza również tarcze hamulcowe na aftermarket.

Długoletnie doświadczenie pozwoliło dobrać dostawców odlewów tak, że praktycznie wyeliminowano wady powstające z przyczyn materiałowych. Ma to niebagatelne znaczenie, gdyż w praktyce wiele uszkodzeń powstałych w początkowej fazie użytkowania tarczy hamulcowej spowodowane jest brakiem spójności struktury odlewu i jego złą jakością. Najczęściej dochodzi wtedy do powstawania odkształceń, wibracji a nawet szybkiego ścierania powierzchni tarczy. Nowoczesna linia technologiczna i kontrola jakości powodują, że wadliwe sztuki są praktycznie eliminowane.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.