Katalog

National - tarcze hamulcowe sportowe

NATIONAL stworzył oddzielną linię tarcz hamulcowych sportowych. Praktycznie dostępna jest każda tarcza występująca w katalogu w wersji sportowej, bez względu czy jest to stary Opel czy najnowsza Honda Accord. Potwierdza to możliwości oraz prestiż firmy.

Dla miłośników ostrzejszej jazdy oddano tarcze o różnej konfiguracji. Do wyboru są wiercone, ryflowane lub połączenie tych dwu kombinacji. Jak wiadomo wysoka temperatura utrzymująca się w sposub ciągły w zespole klocek-tarcza obniża możliwość prawidłowego hamowania. Usportowienie poprawia odprowadzanie ciepła w długotrwałych cyklach hamowania przez co skuteczność hamowania utrzymuje się na wysokim poziomie. Tego typu tarcze mają swoich zwolenników zarówno wśród kierowców o zacięciu sportowym jak i użytkowników samochodów w ciężkich warunkach jak gór duże ładunki.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.