Katalog

RC - linki samochodowe

RC to włoski producent linek samochodowych z wieloletnim doświadczeniem. Wykorzystuje wysokiej jakości komponenty jak silikonowe oploty, teflonowe przewody ułatwiające długotrwałą pracę oraz wysokiej jakości elastyczne plecione linki główne z wysokojakościowej stali. Dzięki temu dostarcza na rynek linki odporne na zacieranie w pancerzu, dobrze układające się podczas montażu, a przede wszystkim zapewniające długą żywotność.

RC oferuje wszelkiego rodzaju linki hamulca, sprzęgła, gazu, obrotomierza i ssania do samochodów osobowych i dostawczych. Z tego powodu jest to jedna z ciekawszych ofert na polskim rynku łącząca szeroki wybór przystępną cenę, a przede wszystkim gwarantująca wysoką jakość europejskiego producenta.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.