Katalog

Start Car - półosie

Półosie START CAR produkuje francuska firma SOREA jedna z większych w Europie w segmencie półosi przegubów oraz regeneracji rozruszników i alternatorów. Oferta obejmuje pełna gamę półosi do samochodów osobowych i dostawczych. Technologia umożliwia wytwarzanie wszelkich typów półosi o zróżnicowanej budowie. Dzięki temu otrzymujemy części precyzyjnie wykonane w każdym szczególe. START CAR wykorzystuje wysokiej jakości stale stopowe odporne na ścieranie i dynamiczne obciążenia, a obrabiane cieplnie wielokliny półosi zapewniają doskonałe osadzenie w piaście koła.

Na końcu każdego procesu następuje wyrywkowa kontrola jakości każdej partii schodzącej z linii produkcyjnej. Na specjalnych dynamometrach symulowane są dynamiczne obciążenia jak podczas rzeczywistego użytkowania tylko w skróconym czasie. Tak spotęgowany proces pozwala wyeliminować wszelkie wady powstałe podczas produkcji. W rezultacie używając półosi START CAR mamy gwarancję długotrwałej eksploatacji.

1. Utwardzona powierzchniowo obudowa
2. Koszyk z utwardzonej stali stopowej odpornej na ścieranie
3. Wzmocniona stal łożyskowa
4. Obrobiony cieplnie wieloklin
5. Osłona z elastycznej silikonowej gumy odpornej na warunki zewnętrzne jak sól, zmienna temperatura

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.